O nas

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi z zakresu optyki okularowej. Istniejemy na rynku już od ponad 40 lat. Posiadamy wysokie kwalifikacje w zakresie doboru zarówno opraw okularowych, jak i szkieł i soczewek kontaktowych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie do produkcji okularów oraz badania ostrości wzroku.

Profesjonalnie wykonujemy okulary korekcyjne z dbałością o każdy szczegół, który mógłby wpłynąć na komfort noszenia okularów i jakość widzenia. Nasza firma stawia na najwyższą jakość usług oraz rzetelną i profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do Klienta. W salonie optycznym zrealizujecie Państwo zarówno recepty od prywatnych lekarzy okulistów, jak i recepty NFZ.

Zapraszamy do umówienia się na badanie ostrości wzroku, które przeprowadzi nasza doświadczona i doskonale wykwalifikowana optometrystka. Jesteśmy pewni, że zadba o dokładną diagnozę i możliwie jak najlepsze widzenie Państwa oczu.

Przez nasz salon oprowadzi Państwa stylistka opraw okularowych, która doradzi oraz pomoże dobrać odpowiednie okulary. Wiemy, że często niełatwo jest znaleźć idealny model, który podkreśli styl i osobowość, ukryje nielubiane cechy twarzy, a tym samym będzie wygodny i spełni oczekiwania, jednak w tej kwestii służymy pomocą!

Zawsze staramy się podpowiedzieć, jak wybrać najlepsze szkła okularowe skrojone pod konkretną wadę wzroku i styl życia. Współpracujemy z najlepszymi producentami szkieł okularowych wykonanych w nowoczesnych konstrukcjach na najwyższej jakości materiałach, co gwarantuje maksymalną trwałość i możliwie jak najlepsze widzenie.

Po zakupie okularów również jesteśmy do Państwa dyspozycji! Oferujemy kompleksowy posprzedażowy serwis okularów. Nasz zespół jest zawsze chętny i gotowy, aby naprawić Państwa okulary i przywrócić im pełną funkcjonalność.

Mają Państwo jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Z nami Państwa oczy znajdą się w najlepszych rękach.

Copyright © 2024 Optyk Sajdak. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]