O nas

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi z zakresu optyki okularowej. Istniejemy na rynku już od ponad 35 lat. Posiadamy wysokie kwalifikacje w zakresie doboru zarówno opraw okularowych, szkieł i soczewek kontaktowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zaleceniami lekarzy okulistów czy optometrystów. Nasza firma stawia na najwyższą  jakość usług oraz rzetelną i profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do klienta. W salonie optycznym zrealizujecie Państwo zarówno recepty od prywatnych lekarzy okulistów, jak i recepty  Narodowego Funduszu Zdrowia.

Szeroki asortyment opraw okularowych pozwala na wybór odpowiedniego modelu dla każdego klienta, uwzględniając wadę wzroku i indywidualne upodobania. Posiadamy oprawy okularowe na każdą kieszeń, zarówno znanych zagranicznych marek jak i polskich producentów.

Specjalizujemy się w doborze okularów progresywnych, biurowych, do jazdy nocnej i innych.

Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku. Pracujemy na wysokiej jakości produktach i urządzeniach optycznych. Jesteśmy dla Państwa w stanie wykonać najbardziej skomplikowane okulary o nietypowych parametrach.

ZAPRASZAMY

Copyright © 2023 OPTYK. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]